ΓΙΟΡΤΗ VOLLEY 2008
Την Κυριακή 22 Ιουνίου 2008 και ώρα 5:30 το απόγευμα, η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας, σε συνεργασία με τον Δήμο Έδεσσας διοργάνωσαν την γιορτή Βόλεϊ 2008, στο κλειστό γυμναστήριο της πόλης, παρουσία πολλών φίλων του αθλήματος , αθλητών και αθλητριών από όλα τα Σωματεία της περιφέρειάς μας
![]() |
![]() |
.
Η γιορτή βόλεϊ 2008 ξεκίνησε με τον αγώνα των κλιμακίων αγοριών της ΕΣΠΕΜ με αντίπαλο την ΕΠΕΣΘ.
![]() |
![]() |
Κατόπιν έγιναν οι απονομές στους Πρωταθλητές όλων των κατηγοριών, της Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
![]() |
![]() |
ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΕΔΕΣΣΑΣ κ. ΣΟΝΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣ "Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ κ. ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Ν. ΠΕΛΛΑΣ |
Το βραβείο " ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΥΤΑΛΙΔΗ" δόθηκε στον κ. Τριφτανίδη Βασίλειο και τιμητική πλακέτα δόθηκε στον κ. Κίτκα Χριστόφορογια την σημαντική προσφορά του στο άθληματου Βόλεϊ
![]() |
![]() |
Η γιορτή τελείωσε με τον αγώνα των Παλαιμάχων Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας.
![]() |
![]() |