Νέα :: Οι κλήσεις για συγκεντρωτική προπόνηση της Προεθνικής Εφήβων - Παίδων - 19 Ιανουάριος 2018

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ  ΕΦΗΒΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Βορρά)

 Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Παναγιώτης Λακασάς, Στέφανος Νανάς και οι συνεργάτες τους Δημήτρης Χριστοφορίδης & Σδραυκάκης Παναγιώτης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 22/1/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κατσάνειο  στις 18.45 (διάρκεια προπόνησης 19.00 – 21.00).

 Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες των ομοσπονδιακών προπονητών κ. Παναγιώτη Λακασά, κ. Στέφανου Νανά, κ. Παναγιώτη Σδραυκάκη και κ.  Δημήτρη Χριστοφορίδη

 Μιχαήλ-Άγγελος Στεφανίδης (Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015)

Κωνσταντίνος Καπετανίδης (Πήγασος Πολίχνης)

Δημήτρης Τζιάβρας (Πήγασος Πολίχνης)

Γεώργιος Παπαλεξίου (Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου)

Καλαγασίδης Νικόλαος (Α.Π.Σ Αίας Ευόσμου)

Πέτρος Ζαΐμης (Α.Π.Σ Αίας Εύοσμου)

Ιωάννης Αντώνογλου (Π.Α.Σ Ίκαρος Έδεσσας)

Τσιουτσιουλούδης Κωνσταντίνος (Α.Ο Ορεστιάδας)            

Αλέξανδρος Αλεξάκης (Γ.Ε Αλεξανδρούπολης)

Ποιμενίδης Χρήστος (Γ.Ε Αλεξανδρούπολης)

Πέτρος Αναγνώστου (Σ.Φ.Φ.Α Η Άμιλλα)

Γκιτέρσος Χρήστος (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

Σαλταφερίδης Χρήστος (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)              

Ντίμο Ηλίας (ΑΟ Πρέβεζας)

Δορδοκίδης Θεόδωρος (ΑΕ Λάρισας)                         

Κουτσόγιαννος Κώστας (Πιερικός Κατερίνης)  

 
Τουρνουά Beach Volley Μελίκη 2016 Κορίτσια Κ16
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 30
2   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 26
3  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 21
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 21
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
19
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 14
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9
8  ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 7
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

   Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1  ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 21
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 18
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9
5  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6
6   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 6
7 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 5
8  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
3 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 12
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12
5  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  6
6 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 3
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0