Νέα :: Εθνική Ελπίδων (U22 Ανδρών): Οι κλήσεις Αρσενιάδη για προετοιμασία στην Αμαλιάδα - 06 Ιούλιος 2017

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Κωνσταντίνος Αρσενιάδης και οι συνεργάτες του Νικόλαος Μπουτσουρής και Χαράλαμπος Μυτσκίδης καλούν τους παρακάτω αθλητές 15-23 Ιουλίου 2017 για συγκεντρωτική προετοιμασία της Εθνικής Ελπίδων U22 στην Αμαλιάδα.

 Αδάμ Οδυσσέας (ΟΠΕ Χαλκίδας) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Γραμμενούδης Αλέξανδρος (ΟΠΑΘ Περσέας) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Κυρίδης Δημήτριος (ΟΠΑΘ Περσέας) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Μπούτος Αλέξανδρος (ΟΠΑΘ Περσέας) ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
Κομητούδης Χαράλαμπος (ΑΟ Σερρών) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Κανελλόπουλος Γεώργιος (ΕΑ Πατρών) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Γιαννούτσος Φραντσέσκος (ΕΑ Πατρών) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Δρακόπουλος Ελευθέριος (ΕΑ Πατρών) ΑΚΡΑΙΟΣ
Τσαρκάτογλου Μιλτιάδης (ΕΑ Πατρών) ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ
Γαλλιώτος Μάρκος (Ηρακλής Χαλκίδας) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Τσαδήμας Θεόδωρος (Ηρακλής Χαλκίδας) ΛΙΜΠΕΡΟ
Σπυριούνης Κυριάκος (Ηρακλής Χαλκίδας) ΑΚΡΑΙΟΣ
Επιτροπάκης Αθανάσιος (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων) ΠΑΣΑΔΟΡΟΣ
Γαληρόπουλος Ευθύμης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων) ΑΚΡΑΙΟΣ
Καρατζάς Νικόλαος (ΑΟ Κηφισιάς) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Βελούδης Σπυρίδων (ΑΣΕ Νεωρίου) ΛΙΜΠΕΡΟ
Βουλκίδης Θεόδωρος (ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Μήλης Νικόλαος (ΠΑΣ Ίκαρος ΄Εδεσσας)

Λινάρδος Δημοσθένης (ΑΓΣΚ Θησέας) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Βαϊόπουλος Ευάγγελος (ΣΠΑ Καρδίτσας) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Πεντίδης Γεώργιος (ΑΟ Ορεστιάδας) ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ
Τζιουμάκας Στυλιανός (Ηρακλής Πετοσφαίρισης 2015) ΑΚΡΑΙΟΣ
Μπουράκης Αντώνιος (Ηρακλής Πετοσφαίρισης 2015) ΛΙΜΠΕΡΟ
Μούχλιας Βασίλειος (Ηρακλής Πετοσφαίρισης 2015) ΑΚΡΑΙΟΣ
Χρηστινίδης Δημήτριος (Πήγασος Πολίχνης) ΑΚΡΑΙΟΣ
Χαραλαμπίδης Σωκράτης (ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης) ΑΚΡΑΙΟΣ
Νικολάου Θωμάς (ΑΟ Νέοι Βύρωνος) ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ

Οι αθλητές θα λάβουν πρόσκληση μέσω του Σωματείου τους.

 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54
2  ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 42
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 41
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  38
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
29
6
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23
7 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18
8 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 10
9 ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

    Γυναικών  

    Β΄ ΕΘΝΙΚΗ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 38
2 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 38
3  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
20
5    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 18
7  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
8 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 27
3   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27
4 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 17
5 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10
6 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 9
 7  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ -3