Νέα :: Beach Volley K17 και Κ19, Αποτελέματα - 04 Ιούλιος 2017

Το Σάββατο 01 και την Κυριακή 2 Ιουλίου 2017 πραγματοποιήθηκε στo Avant Garde Sports Club, στην Καρδία το Τουρνουά Final Beach Volley Αγοριών και Κοριτσιών Κ19 και Κ17 της ΕΣΠΕΜ, όπου πρωταθλητές της Ένωσης μας αναδείχθηκαν στα αγόρια Κ19 η ομάδων των Σιώκο / Αντωνιάδη και στα Κορίτσια Κ19 η ομάδα των Δαμιανίδου /Αργυρίου  και Κ17 Μπλαχάβα / Πουρλιοτοπούλου.

Αναλυτικά τα αποτελέματα του τουρνουά ειναΙ τα εξής :

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ17

Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΟΤ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ / ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ 0-2
ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ   ΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-0
ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΤΕΤ / ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ   ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ 2-0
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2-0
       
       
Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΟΤ.
ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0-2
ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ / ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΗ    ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0-2
ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  
ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ / ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΗ  2-0
       
       
Round I  
ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ   ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2-0
ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2-0
       
       
Ημιτελικά  
ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ / ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ   ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2-0
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ 2-0
       
Τελικος  
ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ / ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ   ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2-0
       
       
       
    Τελική Κατάταξη  
  1 ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ / ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ  
  2 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  
  3 ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  
  3 ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ  
  5 ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  
  5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  
  7 ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ / ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΗ   
  7 ΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ19

Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΟΤ.
ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ   ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ / ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0-2
ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ / ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2-0
ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ / ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ / ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0-2
ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ   ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2-0 α.α
Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΟΤ.
ΠΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΜΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ   ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ / ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΚΡΙΒΗ 0-2
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ / ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2
ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ / ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΚΡΙΒΗ   ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2 α.α
ΠΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΜΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ   ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ / ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2
Round I  
ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ / ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ / ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2
ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ / ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΚΡΙΒΗ   ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 0-2 α.α
Ημιτελικά  
ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ / ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2-0
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ / ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2-0
Τελικος  
ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ / ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0-2
  Τελική Κατάταξη
1 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ / ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
3 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ / ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5 ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ / ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
5 ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ / ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΚΡΙΒΗ
7 ΠΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΜΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
7 ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΦΗΒΩΝ Κ19

Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΠΟΤ.
ΡΑΠΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΣΙΩΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
0-2
ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ / ΣΩΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ / ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2-0
ΣΙΩΚΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ / ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ / ΣΩΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2-0
ΡΑΠΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ / ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2-0
Τελική Κατάταξη
1 ΣΙΩΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣΕΥΘΥΜΗΣ / ΣΩΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΡΑΠΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΛΛΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ / ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

 
Τουρνουά Beach Volley Μελίκη 2016 Κορίτσια Κ16
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1   ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
2   ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3
3   ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
3
4   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
3
5 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2
6
 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 1
7 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0
8  ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
0
9   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  0
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

   Γυναικών  

 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
 
4  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
5  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
6  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
7   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
 
8  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
3  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
 
4  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
5  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
6  ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
 7  ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ