Νέα :: Beach Volley K17 και Κ19 - 30 Ιούνιος 2017
Το Σάββατο 1 Ιουλίου 2017  θα πραγματοποιηθεί το Τουρνουά Beach Volley της ΕΣΠΕΜ για τις κατηγορίες Κορασίδων Κ17 και Εφήβων - Νεανίδων Κ19 στο Avant Garde Sports Club, στην Καρδία Θεσσαλονίκης, στο Χωριό της Ειρήνης.

Οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή είναι οι εξής :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ19

α/α

Ομάδες

1

ΠΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΜΑΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

2

ΚΑΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ

3

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

4

ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ – ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

5

ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ – ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

6

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

7

ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ – ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΚΡΙΒΗ

8

ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

9

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ17

α/α

Ομάδες

1

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2

ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3

ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4

ΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

5

ΜΠΛΑΧΑΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΠΟΥΡΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ

6

ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ

7

ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ – ΚΑΡΑΓΚΙΩΖΗ

8

ΛΟΥΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

9

ΜΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ – ΦΑΒΙΟΛΑ ΡΑΜΑ

ΑΓΟΡΙΑ Κ19

α/α

Ομάδες

1

ΡΑΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΛΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2

ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ / ΣΩΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΩΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

4

ΣΟΥΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ / ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

Η τεχνική σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 1/7/2017 και ώρα 09:00 π.μ. στο Avant Garde Sports Club. Μετά την Τεχνική σύσκεψη θα διαμορφωθεί και το πρόγραμμα των αγώνων.

Όσες ομάδες δεν παραβρεθούν στην Τεχνική Σύσκεψη αποκλείονται από το Τουρνουά.

Οι αθλητές θα πρέπει να προσκομίσουν την ημέρα του Τουρνουά τα εξής έγγραφα (πρωτότυπα)  :
1. Αίτηση Εγγραφής Ανανέωσης στο Μητρώο Beach Volley
2. Ιατρική Βεβαίωση
3. Φωτογραφία Ταυτότητας.
Καθώς επίσης και το παράβολο συμμετοχής ( 10 Ευρώ ανα άτομο).

 
Τουρνουά Beach Volley Μελίκη 2016 Κορίτσια Κ16
Gallery


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1   ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3
2   ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 3
3   ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
3
4   ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
3
5 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2
6
 ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 1
7 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0
8  ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
0
9   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  0
 10  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
0

   Γυναικών  

 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
3 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
 
4  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  
5  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 
6  ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 
7   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
 
8  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ  

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
 
2  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
3  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
 
4  ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
5  ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  
6  ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  
 7  ΑΠΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ